15 -20 m3 konteiner (tagant ustega)

  • Sisemine laius 2390 mm
  • Sisemine pikkus 6000 mm
  • Sisemine kõrgus 1050 mm

Konteiner tuuakse kohale Teile sobival päeval. Konteineri paigalduseks peab olema ruumi minimaalselt 13m pikkune ja 3m laiune ala. Lisaks asukoha aadressile tuleb tellimuse ostukorvis ostu sooritamise järgselt lisada vabas vormis täpsustav kirjeldus kuhu konteiner paigutada. Samuti saate lisada kuupäeva, kui soovite kohale toomist või konteineri ära viimist mõnel kindlal päeval.

Hind sisaldab konteineri transporti ja jäätmete utiliseerimist.
Jäätmed ei tohi ulatuda üle konteineri serva. Maksimaalselt on lubatud 15-20 m3 konteinerisse paigaldada kuni 10 tonni jäätmeid. Jäätmete hinna sees oleva kaalunormi ületamisel väljastatakse lisaarve vastavalt jäätmete utiliseerimise hinnakirjale. Jäätmete ja lisateenuste hinnad

Hind sisaldab konteineri renti 3 päeva. Iga lisanduv päev 5 €, prahi utiliseerimist hinna sees olevale kogusele, paigaldust ja äravedu Tallinna piires.Tallinnast väljapoole lisandub konteineri hinnale 1,2 €/kilomeeter +KM nii konteineri paigaldusel kui äraveol. Lisaarve transpordi eest esitatakse peale konteineri paigaldust.

Kui jäätmed on rohkem kui ära mahub, siis tuleb konteineri tühjendamiseks sama või väiksema mahuga konteiner uuesti tellida.